fbpx

Ten správny balans pre vašu firmu

Dajte vašim zamestnancom a kolegom vedieť, že vám záleží na ich zdraví. Vyberte si prednášku, workshop alebo teambuilding zameraný na zdravý životný štýl. Tému a obsah pripravíme na mieru podľa vašich preferencií a očakávaní.

v

Prednášky

Chcete vedieť, ako zahnať chuť na sladké? Alebo sa zorientovať v správnom kombinovaní jedál? Chceli by ste sa cítiť energickejšie, zabojovať s večnou únavou a konečne mať väčšiu chuť do života? Vyberte si zo širokej ponuky prednášok expertky na výživu a zdravý životný štýl Ivety Zimmermannovej.

Analýza tela

Chcete okoreniť váš teambuilding? Čo tak dať všetkým kolegom možnosť postaviť sa na špeciálny prístroj, ktorý neodhalí len vaše kilogramy, ale napríklad aj podiel tuku, vody a svalov v tele a ešte omnoho viac. Rozsiahle dáta potom môžu v súkromí skonzultovať s odborníčkou a získať tak cenné rady šité na mieru svojmu telu.

Workshopy

Od teórie k praxi. Urobme si spoločne zdravé nátierky, pripravme catering pre návštevu, pri ktorom nás nič nemusí mrzieť alebo si skúsme lahodné nízkokalorické nepečené dezerty. Praktický workshop, pri ktorom vám špecialistka vysvetlí výber surovín, čo v tele dokážu a prečo by vo vašom jedálničku nemali chýbať. Nejde totiž len o to niečo sa naučiť a zopakovať, ale aj pochopiť, ako naše telo funguje.

Darčekový kupón

Firmy investujú tisíce eur do vianočných darčekov pre svojich zamestnancov. Čo tak venovať každému členovi svojho tímu ½ hodinový individuálny koučing s analýzou tela
certifikovaným medicínskym prístrojom ioi Jawon Professional 353. Darujte kolegom skvelý štart do novej etapy.

Pripravíme vám cenovú ponuku na mieru

Napíšte nám, o aký typ aktivity máte záujem, dátum a počet ľudí, prípadne ďalšie individuálne požiadavky.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Sledujte nás na facebooku
Zavolajte nám

+421 905 615 538

Navštívte nás

Energetikov 1

Banská Štiavnica

969 01