fbpx
Začnem žiť zdravšie. Od zajtra.

13. decembra 2019

Všetci chceme byť zdravší, krajší, efektívnejší, energickejší…

Chceme sa vo svojom tele cítiť dobre. Ťažšie je si priznať, že je to väčšinou len a len v našich rukách. Možno ste už počuli starú známu pravdu, že sme to, čo jeme. Skutočne. Nielen za zbytočné kilá, ale aj za veľkú väčšinu chorôb, za zníženú imunitu v zime alebo za neustálu únavu môže strava. Veď áno, každý vie, že treba so sebou niečo robiť, každý vie, že sa treba zdravo stravovať, viac sa hýbať. Áno, veď začnem. Od zajtra. Alebo od nového roka. Však?

Ako začať a nezlyhať?

Ak sa jedného dňa rozhodnete, že idete do toho, naštudujete si zdravé recepty, pôjdete si zabehať, začnete piť viac vody, prestanete sladiť kávu, dokonca aj tú klobásku si odopriete… s najväčšou pravdepodobnosťou zlyháte. To je štatistický fakt. A možno to sami poznáte z vlastnej skúsenosti.

Skrátka, človek je naprogramovaný na to, aby hľadal vo svojom živote skratky a veci, ktoré mu krátkodobo urobia dobre. Dlhodobo to ale nefunguje. Preto býva často efektívnym riešením zaplatený kurz nejakého skupinového cvičenia (veď keď už to mám zaplatené, idem…), osobný tréner (keď už niekto na mňa čaká, cítim záväzok) a v prípade stravy výživový poradca (niekto, kto mi ukáže krok za krokom, ako prejsť bezbolestne na racionálnu stravu).

Zmena životosprávy je zásadný krok k novému ja

Moji klienti mi potvrdzujú, že keď prekonajú náročnejší štart, odrazu sa ich život výrazne zmení k lepšiemu. A nejde tu o telo modelky, ale o energiu, potlačenie únavy, viac radosti a úsmevov, menej chorôb… akoby ste odrazu zapli nejaký hnací motor. Vtedy nechápu, ako mohli žiť svoj starý život.

Urobte krok k zmene HNEĎ. Veď načo čakať?

Končí sa rok, každý má toho veľa doma, v práci, treba doriešiť vianočné darčeky, nakúpiť, vyzdobiť, zabaliť, upiecť, navariť… Či už pre seba alebo pre svojich blízkych môžete hneď teraz kúpiť poukaz v našom štúdiu zdravej výživy Bona Nutricia v Banskej Štiavnici. A využiť ho v budúcom roku.

Napíšte mi, o aký poukaz máte záujem a ja vám ho pošlem na e-mail. A ak do toho chcete ísť naplno, nielen ochutnávkovo, môžete si vybrať niektorý z našich komplexných programov – kliknite SEM.

Meranie vášho tela na medicínskom prístroji, ktorý odhalí, koľko tuku, svalov či vody máte v jednotlivých častiach tela a ešte mnoho omnoho viac. Následné sedenie s výživovou poradkyňou vás nasmeruje k tomu, čo presne si pýta vaše telo a ako mu to dať.

Rotoped, eliptikal, bežecký pás v našom štúdiu na Drieňovej.

Osobný rozhovor a poradenstvo týkajúce sa vašej aktuálnej životosprávy, ukážka jedálnička a vhodných jedál. Ideálne po analýze tela na medicínskom prístroji.

Po vstupnej konzultácii a meraní: zhodnotenie a porovnanie dosiahnutých výsledkov, nastavenie nových cieľov, eventuálna úprava výživového plánu a pohybovej aktivity, opätovné premeranie prístrojom.

Napíšte mi, o aký poukaz máte záujem

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Napíšte nám

info@bonanutricia.sk

Sledujte nás na facebooku
Zavolajte nám

+421 905 615 538

Navštívte nás

Energetikov 1

Banská Štiavnica

969 01